Strona www stworzona przez FAES

Fundacja FAES
Zbilansowana dieta dla seniora

Konkurs literacki dla osób 60+

14 sierpnia 2023
Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie literackim pn. "Piszmy więc"
 
− Ulotne chwile i ważne decyzje, szczęście i smutek, święta i codzienność, rodzina i samotność, doświadczenie i wiedza – nasze życie. W drugiej edycji konkursu „Piszmy więc…..” czekamy na opowiadania o jednym, ważnym dla Państwa wydarzeniu, o którym chcielibyście opowiedzieć swoim wnukom. Ocalmy od zapomnienia tamte lata, tamte dni – zachęcają organizatorzy konkursu.
 
Konkurs jest adresowany do mieszkańców Krakowa, którzy ukończyli 60 lat i przygotują tekst (nigdzie wcześniej nie opublikowany, ani też nie nagrodzony w innym konkursie), w którym podzielą się swoimi wspomnieniami. Polskojęzyczny, oryginalny tekst o maksymalnej objętości czterech stron maszynopisu należy przesłać w formie elektronicznej do 30 września br. na adres: piszmywiec@gmail.com wraz z wypełnionym oświadczeniem, które można pobrać poniżej. Także na adres piszmywiec@gmail.com można kierować dodatkowe pytania dotyczące tej inicjatywy.
Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się 7 grudnia w Centrum Kongresowym ICE Kraków podczas Koncertu dla Seniorów.