Strona www stworzona przez FAES

Fundacja FAES
Zbilansowana dieta dla seniora

Sercem i pędzlem

10 września 2023
Fundacja Aktywności i Edukacji Społecznej FAES zaprasza do udziału w III edycji inicjatywy pn. Sercem i pędzlem, przygotowanej i realizowanej przez Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia oraz Annę Okońską-Walkowicz, pełnomocniczkę prezydenta Krakowa ds. polityki senioralnej.
Organizatorzy zachęcają do przygotowania prac rysunkowych i malarskich na papierze, dowolną techniką i na dowolny temat z oprawą paspartu. Jeden autor może dostarczyć tylko jeden obraz, wybierając kategorię „dla początkujących”, albo „dla zaawansowanych”. Prace malowane na blejtramach i obrazy oprawione w ramy nie będą przyjmowane. Maksymalne wymiary obrazu z paspartu 50 cm x 40 cm.
 
Udział w konkursie trzeba zgłosić do 30 września na adres: sercem.i.pedzlem@gmail.com. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 508 688 474.
 
Obrazy w dniach 2-16 października należy dostarczyć do Urzędu Miasta Krakowa (Referat ds. Seniorów, ul. Dekerta 24, segment B, pok. 4-6). Na odwrocie każdego obrazu należy umieścić metryczkę z imieniem i nazwiskiem autora, tytułem obrazu, numerem telefonu, adresem mailowym i kategorią do której obraz zostaje zgłoszony. Autorzy wraz z pracami składają też pisemną zgodę na publikację pracy, nazwiska i wizerunku.
Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się 7 grudnia br. w Centrum Kongresowym ICE Kraków podczas Koncertu dla Seniorów. Tego dnia, również w Centrum Kongresowym, prace laureatów zostaną zaprezentowane podczas wystawy.
FAES zachęca do podzielenie się swoimi pracami, przez wszystkich członków CAS SALWATOR i CAS DĘBNIKI!